3-IZBOVÝ BYT S BALKÓNOM – VRÁBLE – PRÍJEMNÁ LOKALITA V CENTRE MESTA – !! ZNÍŽENÁ CENA !!

3-izbový byt s balkónom

 • Cena: 82 000 € 
 • Typ: 3 izbový byt 
 • Adresa: Vráble, okr. Nitra 
 • Celková podlahová plocha: 68 m2 
 • Stav: čiastočná rekonštrukcia 
 • Vlastníctvo: osobné 
 • Poschodie: 6. posch. /7 
 • Výťah: áno 
 • Konštrukcia bytu: panelová 
 • Balkón: 2,7 m2 
 • Náklady na služby a energie: 113 €/ mesiac (správcovi bytu + elektrina) 
 • Kontakt: 0905 769 505, info@goldenhouse.sk 

RK GOLDEN HOUSE Exkluzívne
Ponúkame na predaj pekný priestranný 3- izbový byt vo Vrábľoch, v príjemnej pokojnej lokalite v centre mesta na Sídlisku Lúky.
Niekoľko minút pešo je na nákup do obchodov, hypermarketov, k autobusovej zastávke i k autobusovej stanici.

Byt sa nachádza na 6. poschodí v 7-poschodovom panelovom bytovom dome. Okolie bytového domu je príjemné, vysadené zeleňou, s parkoviskom priamo pri bytovom dome.
Výmera bytu 68 m2.

Byt tvorí:
Rozľahlá vstupná predsieň, kde si môžete umiestniť napríklad veľkú stavanú skriňu na uloženie šatstva a vecí.
Tri samostatné nepriechodné izby – veľká obývacia izba a ďalšie dve samostatné izby, vhodné ako spálňa a detská izba alebo pracovňa.
Určite uvítate priestrannú kuchyňu s príručnou komorou, v ktorej budete mat dostatočný priestor na varenie i rodinné posedenie, v príručnej komore nablízku všetky potrebné potraviny a kuchynské veci. Kuchyňa je pekná presvetlená so vstupom na balkón. Balkón je zasklenený s posuvným sklom, pokojne si môžete na ňom vychutnať rannú kávu, posedenie, pestovať kvety, odložiť veci.. alebo rozšíriť prietor o pekný výhľad ma mesto a okolitú prírodu.
Kúpeľňa je útulná s umývadlom, vaňou a prietorom na práčku, pôvodná umakartová, upravená. WC je samostatné. K bytu prislúcha aj pivnica.

Na byte boli prevedené niektoré rekonštrukcie: plastové okná v troch izbách, dlažba na chodbe a v kuchyni, plávajúca podlaha v dvoch izbách, stierky v dvoch izbách, menená kuchynská linka s elektrickým sporákom, menené interiérové dvere, vstupné dvere, zasklenenie balkóna, menené WC.

Celkové náklady na bývanie predstavujú: 113 €/mesiac (správcovi bytu a elektrina)

Ak sa potrebujete čo najskôr nasťahovať, byt je kúpou k nasťahovaniu voľný.

Znížená cena: 82 000 €

Ďalšie informácie Vám radi poskytneme na tel.č. 0905 769 505
www.goldenhouse.sk


Ak by Vás zaujímali ďalšie informácie o nehnuteľnosti, alebo by ste si chceli dohodnúť obhliadku nehnuteľnosti, kontaktujte nás, prosím, na uvedenom telefónnom čísle alebo správou. Radi Vám odpovieme.


Dovoľujeme si Vás informovať, že odoslaním formulára, kde uvádzate svoje osobné údaje, nám udeľujete súhlas so spracúvaním Vašich osobných údajov v zmysle zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v platnom znení.
Všetky osobné údaje, ktoré uvádzate, sú chránené, nie sú sprístupňované žiadnej tretej strane a slúžia na spracovanie Vašej požiadavky. Viac informácii.

Vaše meno (povinné)

Váš email (povinné)

Vaše tel. číslo (povinné)

Vaša správa