KRÁSNY VEĽKOMETRÁŽNY 3-IZBOVÝ BYT S 2 TERASAMI / 2 BALKÓNMI, S 2 KÚPEĽŇAMI A ŠATNÍKOM- NOVOSTAVBA ĎATELINISKÁ ZLATÉ MORAVCE

3-izbový byt s 2 balkónmi/ s 2 terasami

 • Cena: 112 990 € 
 • Adresa: Zlaté Moravce 
 • Lokalita: Ďateliniská 
 • Celková podlahová plocha: 87 m2 
 • Stav: novostavba 
 • Vlastníctvo: osobné 
 • Poschodie: prízemie, 1. poschodie, 2. poschodie 
 • Výťah: nie 
 • Konštrukcia bytu: tehlová 
 • Balkón: 2x 6,50 m2 
 • Terasa: 2x 6,50 m2 
 • Vybavenie: vybavený štandardom 
 • Náklady na služby a energie: 100 €/ mesiac (elektrina, vrátane kúrenia, voda, platby správcovi bytu) 
 • Parkovanie: pri bytovom dome 
 • Kontakt: 0905 769 505 

RK GOLDEN HOUSE Exkluzívne
Hľadáte nové komfortné bývanie pre svoju rodinu?

Ponúkame na predaj krásny veľkometrážny 3-izbový byt vo výstavbe bytových domov „Ďateliniská“ v Zlatých Moravciach – vo vyhľadávanej lokalite v blízkom dosahu centra mesta a občianskej vybavenosti, na príjemnom pokojnom mieste mimo hlavných cestných ťahov a dennej prevádzky, niekoľko minút peši do centra mesta, obchodov, hypermarketov, školy, škôlky, kostola.

Nízkoenergetický byt s veľkorysou modernou dispozíciou, podlahovým vykurovaním a nízkymi nákladmi na bývanie ponúka pre rodinu príjemné komfortné bývanie. Rozširuje obytný priestor o dva rozľahlé balkóny alebo terasy so vstupom do predzáhradky, praktické bývanie dopĺňajú dve rozľahlé kúpeľne a šatníková miestnosť. Prepojenie obývacej časti s kuchynskou vytvára priestor pre spoločné rodinné chvíle, samostatné izby poskytujú členom rodiny súkromie.

Díspozíciu bytu tvorí: predsieň, priestranná kuchyňa otvoreným priestorom prepojená s rozľahlou obývacou izbou, z ktorej sa vchádza na balkón alebo terasu, spálňa s druhým balkónom alebo terasou, malé chodbičky so vstupom do izieb, detská izba, 2 kúpeľne s WC a šatníková miestnosť. (Možnosť vytvorenia štvrtej izby).

K bytu na prízemí prislúchajú 2 rozľahlé terasy (2x 6,50 m2) so vstupom do predzáhradky, k bytu na poschodí prislúchajú 2 rozľahlé balkóny (2x 6,50 m2).
Výmera bytu: 87 m2 (čistá podlahová plocha bytu 74 m2 a 2x terasa/balkón 6,50 m2)

Presklenené prepojenie obývacej izby a spálne na balkón a terasu francúzskym oknom dodáva bytu eleganciu, presvetlenie a priestrannosť.
Majiteľ bytu na prízemí si môže odkúpiť prezáhradku a vytvoriť bývanie podobné bývaniu v rodinnom dome, v predzáhradke si pestovať stromy, zeleninu, kvety, umiestniť altánok alebo inak upraviť podľa predstáv. Majiteľ bytu na poschodí si na rozľahlých balkónoch môže vytvoriť posedenie, úložný priestor, či skrášliť balkón pestovaním kvetov a rastlín.

Novému majiteľovi bude byt odovzdaný dokončený, pripravený na zariadenie a zobytnenie, vybavený nasledovným štandardom:
plastové okná a balkónové dvere, vstupné dvere bezpečnostné, protipožiarne a zateplené, interiérové dvere na miestnostiach, dlažba na chodbe a v kuchynskej časti, v izbách plávajúca podlaha, na balkóne/ terase betónová dlažba, steny pokryté omietkou maľovanou na bielo, kúpeľne vybavené obkladmi, dlažbou a sanitou – umývadlo s batériou, vaňa/alebo sprchový kút s batériou, závesné WC, plynový kotol, zásuvky, zástrčky, vypínače, predpríprava rozvodov na telefón, internet a televíziu, v kuchyni otvor pre zaústenie digestora, rozvody vody a odpadu, ventilátor na WC a v kúpeľni, podlahové kúrenie. Štandardné vybavenie bytu je v cene bytu. Neobsahuje kuchynskú linku, spotrebiče a svietidlá.
Byt je možné podľa požiadaviek budúceho majiteľa upraviť a vybaviť vybavením podľa vlastného výberu.

Predpokladané mesačné náklady na bývanie: 110 €/ mesiac (elektrina, voda, plyn vrátane kúrenia, zálohové platby správcovi bytu).

Parkovanie je pri bytovom dome, s možnosťou budúceho odkúpenia parkovacieho miesta.
Bytové domy moderného dizajnu a dispozície sú tehlové, dvojposchodové, s pavlačovým vstupom do bytov.
Areál bytových domov je ohradený, nepriechodný, poskytujúci pre svojich obyvateľov súkromie.

Posledné 3 veľkometrážne byty, na prízemí, prvom a druhom poschodí.
Možnosť obhliadky obdobného veľkometrážneho bytu.

CENA:

VEĽKOMETRÁŽNY 3-IZBOVÝ BYT S 2 BALKÓNMI/ 2 TERASAMI (87 m2), s 2 kúpeľňami, vrátane štandardného vybavenia – od 112 990 €

4-IZBOVÝ BYT S 2 BALKÓNMI/ 2 TERASAMI (87 m2), s 1 kúpeľňou, vrátane štandardného vybavenia – od 110 990 €

Plánované dokončenie výstavby bytového domu je v termíne 2. – 3. kvartál/2020.
1. etapa – rezervácia bytov

Bližšie informácie Vám radi poskytneme na tel.č. 0905 769 505.
www.goldenhouse.sk

Galéria: vizualizácia bytu, vizualizácia veľkometrážneho 3-izbového bytu s 2 kúpeľňami, fotografie obdobných bytov


Ak by Vás zaujímali ďalšie informácie o nehnuteľnosti, alebo by ste si chceli dohodnúť obhliadku nehnuteľnosti, kontaktujte nás, prosím, na uvedenom telefónnom čísle alebo správou. Radi Vám odpovieme.


Dovoľujeme si Vás informovať, že odoslaním formulára, kde uvádzate svoje osobné údaje, nám udeľujete súhlas so spracúvaním Vašich osobných údajov v zmysle zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v platnom znení.
Všetky osobné údaje, ktoré uvádzate, sú chránené, nie sú sprístupňované žiadnej tretej strane a slúžia na spracovanie Vašej požiadavky. Viac informácii.

Vaše meno (povinné)

Váš email (povinné)

Vaše tel. číslo (povinné)

Vaša správa