!! NOVÉ 2- IZBOVÉ BYTY V ZLATÝCH MORAVCIACH !!

2-izbový byt s balkónom alebo terasou

 • Cena: 69 990 € 
 • Typ: 2 izbový byt 
 • Adresa: Zlaté Moravce 
 • Celková podlahová plocha: 55,30 m2 
 • Stav: novostavba 
 • Vlastníctvo: osobné 
 • Poschodie: prízemie, 1. poschodie, 2. poschodie 
 • Výťah: nie 
 • Konštrukcia bytu: tehlová 
 • Balkón: 6,13 m2 
 • Terasa: 6,13 m2 
 • Vybavenie: vybavený štandardom 
 • Náklady na služby a energie: 70-80 €/ mesiac (elektrina, voda, plyn, vrátane kúrenia, platby správcovi bytu) 
 • Parkovanie: pri obytnom dome 
 • Kontakt: 0905 769 505 

RK GOLDEN HOUSE Exkluzívne
Hľadáte pekné moderné bývanie?
Pozývame Vás bývať v novom jedinečnom byte na príjemnom mieste.

Predstavujeme Vám nový 2-izbový byt vo výstavbe Bytového domu „Ďateliniská“ v Zlatých Moravciach, vo vyhľadávanej pokojnej lokalite mesta, v blízkosti občianskej vybavenosti, niekoľko minút peši do centra mesta, na nákup do obchodov, hypermarketov, do kostola, školy, škôlky, zdravotného strediska. Okrem blízkosti obchodov a intšitúcií Vám toto miesto ponúka prirodzený kľud mimo bežnej dennej prevádzky, zhonu a hlavných cestných ťahov, pokojné rána i večere. Bytový dom sa bude nachádzať v ohradenom areáli, kde sú postavené už dva obdobné bytové domy a blízke okolie tvoria rodinné domy.

Bytový dom moderného dizajnu je dvojposchodový, so vstupom do bytu z pavlače. K bytového domu prislúchajú predzáhradky a parkovisko.

2-izbový byt tvorí: predsieň, kúpeľňa s WC, kuchyňa otvoreným priestorom prepojená s obývacou izbou, z ktorej sa vchádza na balkón alebo terasu, a izba.
Výmera: 55,30 m2 (byt 49,17 m2 a balkón/terasa 6,13 m2).

Dostatočne priestranná predsieň, kde si môžete umiestniť napríklad vstavanú skriňu. Veľkorysé moderné prepojenie kuchyne s obývacou časťou a presklenenou stenou francúzskeho okna na rozľahlý balkón alebo terasu dodáva bytu eleganciu, presvetlenie a priestrannosť. Dostatočne rozľahlá kuchyňa poskytuje priestor na umiestnenie peknej kuchynskej linky s dostatkom úložného priestoru i priestorom na varenie. V obývacej časti je priestor na umiestnenie jedálenského stola i vytvorenie oddychovej obývacej izby. Na rozľahlom balkóne si môžete vytvoriť posedenie, odkladací priestor alebo pestovať rastliny. Ak si vyberiete byt na prízemí, prislúcha mu rovnako veľká terasa s priamym vstupom do predzáhradky, ktorú si môžete odkúpiť a vytvoriť bývanie podobné bývaniu v rodinnom dome, pestovať si kvety, stromy, zeleninu, umiestniť altánok alebo dotvoriť podľa svojich predstáv. Samostatná spálňa je dostatočne priestranná na skrine, manželskú posteľ, skrinky, alebo jednolôžkovú posteľ či písací stolík. Útulnú kúpeľňu s WC si môžete vybrať zariadiť vaňou alebo sprchovým kútom. Je v nej závesné WC, plynový kotol, umývadlo a priestor s rozvodmi na práčku. Celému bytu môžete dodať svoj vkus vybratím farieb a materiálov. Izby sú orientované na slnečnú juhozápadnú stranu.

Sofistikované riešenie bytu prináša nízkoenergetickosť a praktickú funkčnosť. Nižšie náklady na bývanie predpokladané vo výške 70-80 €/mesiac (kúrenie, elektrina, voda, platby správcovi bytu). Samostatne regulované podlahové vykurovanie vytvára teplo podľa potreby, šetrí náklady i priestor.

Byt si môžete vybrať na prízemí, prvom alebo druhom poschodí.

Byt bude odovzdaný novému majiteľovi dokončený, pripravený na zariadenie a zobytnenie, vybavený nasledovným štandardom:
plastové okná a balkónové dvere, vstupné dvere bezpečnostné, protipožiarne a zateplené, interiérové dvere na miestnostiach, dlažba na chodbe a v kuchynskej časti, v izbách plávajúca podlaha, betónová dlažba na balkóne/ terase, steny pokryté omietkou maľovanou na bielo, kompletná kúpeľňa vybavená obkladmi, dlažbou a sanitou – umývadlo s batériou, vaňa alebo sprchový kút s batériou, závesné WC, plynový kotol, zásuvky, zástrčky, vypínače, predpríprava rozvodov na telefón, internet a televíziu, v kuchyni otvor pre zaústenie digestora, rozvody vody a odpadu, ventilátor na WC a v kúpeľni, podlahové kúrenie.
Štandardné vybavenie bytu je v cene bytu. Neobsahuje kuchynskú linku, spotrebiče a svietidlá.

Na každom podlaží bytového domu bude spoločná miestnosť na odkladanie bicyklov, kočíkov.

Parkovanie je priamo pri bytovom dome, s možnosťou budúceho odkúpenia parkovacieho miesta.
Areál bytových domov je ohradený, nepriechodný, poskytujúci pre svojich obyvateľov súkromie.

Byt ponúka príjemné mestské bývanie pre jednu osobu, manželský pár alebo mladú rodinu, pre všetky vekové kategórie.

Rovnako je dobrou príležitosťou, ak hľadáte pekný byt za účelom prenajímania.

CENA:
2-izbový byt s balkónom/ terasou vrátane štandardného vybavenia – od 69 990 €

1. etapa – rezervácia bytov

 

Ďalšie informácie Vám radi poskytneme na tel.č. 0905 769 505.

www.goldenhouse.sk

Galéria: vizualizácia bytu, fotografie obdobných bytov v už postavenom bytovom dome

Ak by Vás zaujímali ďalšie informácie o nehnuteľnosti, alebo by ste si chceli dohodnúť obhliadku nehnuteľnosti, kontaktujte nás, prosím, na uvedenom telefónnom čísle alebo správou. Radi Vám odpovieme.


  Udelením súhlasu so spracovaním a uchovávaním osobných údajov udeľujete Prevádzkovateľovi: Mgr. Martina Krajčiová - Realitná kancelária GOLDEN HOUSE 2008
  v zmysle článku 6 a článku 7 Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe týchto údajov
  a zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov
  súhlas so spracovaním poskytnutých osobných údajov vo formulári za účelom kontaktovania Vás a spracovania Vašej požiadavky.

  Právny základ spracúvania osobných údajov je daný v zmysle čl. 6 ods. 1 písm. a) Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe týchto údajov. . Viac informácii.

  Vaše meno (povinné)

  Váš email (povinné)

  Vaše tel. číslo (povinné)

  Vaša správa