INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ – DOM S KRÁSNYM PARKOVÝM POZEMKOM – V CENTRE OBCE TRÁVNICA PRI PODHÁJSKEJ

Penzión s rozľahlým pozemkom

 • Cena: 265 000 € 
 • Typ: Budova 
 • Adresa: Trávnica, okr. Nové Zámky 
 • Lokalita: centrum obce 
 • Počet podlaží:
 • Úžitková plocha domu: dom 250 m2, druhá stavba 230 m2 
 • Stavebný materiál: Múry podzemného podlažia z monolitickeho betónu,
  múry nadzemného podlažia z tehlového muriva.
  Plocha strecha, živičná krytina, omietka brizolitová.
   
 • Postavený / kolaudovaný: dom v r. 1980, stará stavba v r. 1908 
 • Stav: čiastočne rekonštruovaný 
 • Počet izieb:
 • Počet kuchýň:
 • Počet kúpeľní / wc: 6 kúpeľní s WC + 2 WC 
 • Voda: vodovodná prípojka - verejný vodovod 
 • Plyn: plynová prípojka 
 • Elektrina: 230/400 V 
 • Kanalizácia: žumpa 
 • Kúrenie: plynový kotol - ústredné kúrenie radiátormi 
 • Ohrev vody: plynový bojler 
 • Výmera pozemku: 4 057 m2 
 • Na pozemku sa nachádza: ihličnaté stromy, listnaté stromy (javory), čerešňa, kry, studňa, 2 žumpy, detské ihrisko, terasa, starodávna stavba - bývalá koniareň 
 • Občianska vybavenosť obce: obecný úrad, kostol, pošta, základná škola, skôlka, zdravotné stredisko, potraviny, obchody, rôzne spoločensko-kultúrne podujatia 
 • Okolie ponúka: termálne kúpalisko Podhájska, možnosti prechádzok, cykloturistiky v okolitej prírode 
 • Energetický certifikát budovy: nie je vyhotovený 
 • Kontakt: 0905 769 505 

RK GOLDEN HOUSE Exkluzívne
TRÁVNICA PRI OBCI PODHÁJSKA. NEHNUTEĽNOSŤ S ROZĽAHLÝM PARKOVÝM POZEMKOM – NA BÝVANIE I PODNIKANIE

Ponúkame na predaj dom (využívaný v minulosti ako penzión) s krásnym rozľahlým pozemkom o výmere 4 057 m2, situovaný vo výbornej lokalite obce TRÁVNICA, pri kúpeľnej obci PODHÁJSKA. Nehnuteľnosť sa nachádza v centre obce pri hlavnej ceste, v peknej lokalite vedľa kaštieľa a kaplnky, obecného úradu, v blízkosti potravín aj autobusovej zastávky.

Nehnuteľnosť je možné využiť na vybudovanie krásneho bývania, rovnako na vybudovanie podnikateľkého zámeru.

Dobrá viditeľnosť nehnuteľnosti s možnosťou umiestnenia viditeľnej reklamy, dobrý prístup k nehnuteľnosti z hlavnej cesty i z chodníka, dispozícia stavby, nádherný rozľahlý pozemok parkového vzhľadu, ponúkajú rôzne možnosti podnikateľského využitia tejto nehnuteľnosti, ako je vybudovanie ubytovania, domovu sociálnych služieb, sídla firmy, prípadne využitie pozemku na inú výstavbu. Rozľahlý slnečný pozemok s krásnymi vysokými stromami ponúka obyvateľom príjemný pobyt a relax. Pozemok je rožný, ohradený, prístupný z oboch koncov, umožňuje vytvoriť aj iný prístup na pozemok. Parkovanie je priamo v areáli pri vstupnej bráne, s miestom pre viacero áut. Okolie nehnuteľnosti je pokojné, príjemné a upravené.

Na pozemku sa nachádza aj druhá rozľahlá starodávna stavba z r. 1908, bývalá koniareň, v minulosti prislúchajúca ku kaštieľu, neskôr do r. 1993 využívaná na obchod a služby, ktorú je potrebné zrekonštruovať, prípadne odstrániť.

Penzión je trojpodlažný. Na prvom a druhom podlaží sa nachádzajú chodby so 6 samostatnými izbami s vlastnými kúpeľňami. Dve kúpeľne majú vaňu, štyri kúpeľne sú so sprchovým kútom. Izby sú vybavené kompletným zariadením k prenajímaniu

V suteréne sa nachádza spoločná kuchyňa, jedáleň, spoločenská miestnosť, kotolňa s plynovým kotlom a priestorom na pranie, dámska a pánska toaleta. Zo spoločenskej miestnosti sa vychádza priamo na terasu za domom. Miestnosti v suteréne sú tiež plne zariadené a vybavené k užívaniu, vrátane spotrebičov.

V dome sa kúri plynovým kotlom – radiátormi, voda je z verejného vodovodu. Na pozemku je studňa, ktorú je možné využívať na zavlažovanie. Kanalizácia je zvedená do žumpy. Na pozemkú sú dve žumpy, jedna prislúchajúca k domu a druhá k starej stavbe.

Priestory v dome boli v roku 2005 zrekonštruované a vybavené na ubytovanie. Boli zavedené nové rozvody vody, kúrenia, nové radiátory, upravené izby, vybudované kúpeľne, menené podlahy, dlažby, okná, osadená nová kuchyňa, plynový kotol.

Vo vedľajšej obci Podhájska sa nachádza termálne kúpalisko s wellness centrom, navštevované v zimných i letných mesiacoch slovenskými i zahraničnými turistami. V obci Trávnica sú využívané ubytovacie služby, najmä hosťami tohto kúpaliska, ako aj inými hosťami, ktorí navštevujú tento kraj. V okolí je pekná príroda, rybníky, možnosti prechádzok, turistiky, cyklotúry, náučný chodník, 13 km v obci Čechy lyžiarsky vlek.

V obci Trávnica je kostol, materská škola, základná škola, pošta, zdravotné stredisko, miestne záujmové organizácie, dvoje potraviny, obchod. Od nehnuteľnosti sú približne 200 m autobusová zastávka, potraviny, detské ihrisko. Obec má vynovené miestne komunikácie a chodníky.

Vzdialenosť Vráble – Trávnica 16 km.

Nehnuteľnosť sa predáva s kompletným zariadením a vybavením.
K dispozícii je projekt na vybudovanie rozľahlého penziónu s relax centrom.

CENA: 265 000 €

Mgr. Martina Krajčiová – Realitná kancelária Golden House
tel. 0905 769 505
mail: info@goldenhouse.sk


Ak by Vás zaujímali ďalšie informácie o nehnuteľnosti, alebo by ste si chceli dohodnúť obhliadku nehnuteľnosti, kontaktujte nás, prosím, na uvedenom telefónnom čísle alebo správou. Radi Vám odpovieme.


  Udelením súhlasu so spracovaním a uchovávaním osobných údajov udeľujete Prevádzkovateľovi: Mgr. Martina Krajčiová - Realitná kancelária GOLDEN HOUSE 2008
  v zmysle článku 6 a článku 7 Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe týchto údajov
  a zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov
  súhlas so spracovaním poskytnutých osobných údajov vo formulári za účelom kontaktovania Vás a spracovania Vašej požiadavky.

  Právny základ spracúvania osobných údajov je daný v zmysle čl. 6 ods. 1 písm. a) Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe týchto údajov. . Viac informácii.

  Vaše meno (povinné)

  Váš email (povinné)

  Vaše tel. číslo (povinné)

  Vaša správa