NOVOSTAVBA – VEĽKOMETRÁŽNY 3-IZBOVÝ BYT S 2 TERASAMI / BALKÓNMI, S 2 KÚPEĽŇAMI A ŠATNÍKOM- ĎATELINISKÁ ZLATÉ MORAVCE

3-izbový byt s 2 balkónmi/ s 2 terasami

 • Cena: 112 990 € 
 • Adresa: Zlaté Moravce 
 • Lokalita: Ďateliniská 
 • Celková podlahová plocha: 88,86 m2 
 • Stav: novostavba 
 • Vlastníctvo: osobné 
 • Poschodie: prízemie, 1. poschodie, 2. poschodie 
 • Výťah: nie 
 • Konštrukcia bytu: tehlová 
 • Balkón: 2x 6,13 m2 
 • Terasa: 2x 6,13 m2 
 • Vybavenie: vybavený štandardom 
 • Náklady na služby a energie: 110 €/ mesiac (elektrina, plyn vrátane kúrenia, voda, platby správcovi bytu) 
 • Parkovanie: pri bytovom dome 
 • Kontakt: 0905 769 505 

RK GOLDEN HOUSE Exkluzívne
Pekné bývanie pre rodinu.

Ponúkame na predaj veľmi pekný veľkometrážny 3-izbový byt vo výstavbe bytového domu „Ďateliniská“ v Zlatých Moravciach – na príjemnom pokojnom mieste mimo hlavných cestných ťahov, niekoľko minút peši do centra mesta, obchodov, hypermarketov, školy, škôlky, kostola.

Nízkoenergetický byt s veľkorysou modernou dispozíciou, samostatne regulovaným podlahovým vykurovaním a nízkymi nákladmi na bývanie ponúka pre rodinu príjemné komfortné bývanie.

K bytu na poschodí prislúchajú 2 rozľahlé balkóny, k bytu na prízemí prislúchajú 2 rozľahlé terasy so vstupom do predzáhradky, ktorú je možné si odkúpiť a vytvoriť bývanie podobné bývaniu v rodinnom dome.
Praktické bývanie dopĺňajú 2 rozľahlé kúpeľne a šatníková miestnosť. Prepojenie obývacej časti s kuchynskou vytvára rozľahlý priestor pre spoločné rodinné chvíle, izby sú samostatné nepriechodné, orientované do predzáhradky.

Díspozícia bytu: predsieň, kuchyňa prepojená s rozľahlou obývacou izbou so vstupom na balkón/ terasu, spálňa s druhým balkónom/ terasou, detská izba, 2 kúpeľne s WC, šatníková miestnosť
(z druhej kúpeľne možno vytvoriť úžitkovú miestnosť bez sanity, z druhej kúpeľne a šatníka možno vytvoriť štvrtú izbu.)

Úžitková plocha: 88,86 m2 (podlahová plocha bytu 76,60 m2 a 2x terasa/balkón 6,13 m2)

Presklenené prepojenie na balkón a terasu francúzskym oknom dodáva bytu eleganciu, presvetlenie a priestrannosť.
V predzáhradke si nový majiteľ môže pestovať stromy, zeleninu, kvety, umiestniť altánok, na balkónoch si môže vytvoriť posedenie, odkladací priestor, skrášliť ich pestovaním kvetov a rastlín.

Novému majiteľovi bude byt odovzdaný dokončený, pripravený na zariadenie a zobytnenie, vybavený nasledovným štandardom:
plastové okná a balkónové dvere, vstupné dvere bezpečnostné, protipožiarne a zateplené, interiérové dvere na miestnostiach, dlažba na chodbe a v kuchynskej časti, v izbách plávajúca podlaha, na balkóne/ terase betónová dlažba, steny pokryté omietkou maľovanou na bielo, kúpeľne vybavené obkladmi, dlažbou a sanitou – umývadlo s batériou, vaňa/alebo sprchový kút s batériou, závesné WC, plynový kotol, zásuvky, zástrčky, vypínače, predpríprava rozvodov na telefón, internet a televíziu, v kuchyni otvor pre zaústenie digestora, rozvody vody a odpadu, ventilátor na WC a v kúpeľni, podlahové kúrenie. Štandardné vybavenie bytu je v cene bytu. Neobsahuje kuchynskú linku, spotrebiče a svietidlá.

Predpokladané mesačné náklady na bývanie: 110 €/ mesiac (elektrina, voda, plyn vrátane kúrenia, zálohové platby správcovi bytu).

Parkovanie pri bytovom dome, s možnosťou budúceho odkúpenia parkovacieho miesta.
Bytový dom je tehlový, dvojposchodový, s pavlačovým vstupom do bytov.
Areál bytových domov je ohradený, nepriechodný, poskytujúci pre svojich obyvateľov súkromie.

CENA: 112 990 €
1. etapa Rezervácia bytov

Bližšie informácie Vám radi poskytneme na tel.č. 0905 769 505.
www.goldenhouse.sk

Galéria: vizualizácia bytu

 


Ak by Vás zaujímali ďalšie informácie o nehnuteľnosti, alebo by ste si chceli dohodnúť obhliadku nehnuteľnosti, kontaktujte nás, prosím, na uvedenom telefónnom čísle alebo správou. Radi Vám odpovieme.


  Dovoľujeme si Vás informovať, že odoslaním formulára, kde uvádzate svoje osobné údaje, nám udeľujete súhlas so spracúvaním Vašich osobných údajov v zmysle zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v platnom znení.
  Všetky osobné údaje, ktoré uvádzate, sú chránené, nie sú sprístupňované žiadnej tretej strane a slúžia na spracovanie Vašej požiadavky. Viac informácii.

  Vaše meno (povinné)

  Váš email (povinné)

  Vaše tel. číslo (povinné)

  Vaša správa