NOVOSTAVBA – VEĽKOMETRÁŽNY 3-IZBOVÝ BYT S 2 TERASAMI / BALKÓNMI, S 2 KÚPEĽŇAMI A ŠATNÍKOM- ĎATELINISKÁ ZLATÉ MORAVCE

3-izbový byt s 2 balkónmi/ s 2 terasami

 • Cena: 112 990 € 
 • Adresa: Zlaté Moravce 
 • Lokalita: Ďateliniská 
 • Celková podlahová plocha: 88,86 m2 
 • Stav: novostavba 
 • Vlastníctvo: osobné 
 • Poschodie: prízemie, 1. poschodie, 2. poschodie 
 • Výťah: nie 
 • Konštrukcia bytu: tehlová 
 • Balkón: 2x 6,13 m2 
 • Terasa: 2x 6,13 m2 
 • Vybavenie: vybavený štandardom 
 • Náklady na služby a energie: 110 €/ mesiac (elektrina, plyn vrátane kúrenia, voda, platby správcovi bytu) 
 • Parkovanie: pri bytovom dome 
 • Kontakt: 0905 769 505 

RK GOLDEN HOUSE Exkluzívne
Pekné bývanie pre rodinu.

Ponúkame na predaj veľmi pekný veľkometrážny 3-izbový byt vo výstavbe bytového domu „Ďateliniská“ v Zlatých Moravciach – na príjemnom pokojnom mieste mimo hlavných cestných ťahov, niekoľko minút peši do centra mesta, obchodov, hypermarketov, školy, škôlky, kostola.

Nízkoenergetický byt s veľkorysou modernou dispozíciou, samostatne regulovaným podlahovým vykurovaním a nízkymi nákladmi na bývanie ponúka pre rodinu príjemné komfortné bývanie.

K bytu na poschodí prislúchajú 2 rozľahlé balkóny, k bytu na prízemí prislúchajú 2 rozľahlé terasy so vstupom do predzáhradky, ktorú je možné si odkúpiť a vytvoriť bývanie podobné bývaniu v rodinnom dome.
Praktické bývanie dopĺňajú 2 rozľahlé kúpeľne a šatníková miestnosť. Prepojenie obývacej časti s kuchynskou vytvára rozľahlý priestor pre spoločné rodinné chvíle, izby sú samostatné nepriechodné, orientované do predzáhradky.

Díspozícia bytu: predsieň, kuchyňa prepojená s rozľahlou obývacou izbou so vstupom na balkón/ terasu, spálňa s druhým balkónom/ terasou, detská izba, 2 kúpeľne s WC, šatníková miestnosť
(z druhej kúpeľne možno vytvoriť úžitkovú miestnosť bez sanity, z druhej kúpeľne a šatníka možno vytvoriť štvrtú izbu.)

Úžitková plocha: 88,86 m2 (podlahová plocha bytu 76,60 m2 a 2x terasa/balkón 6,13 m2)

Presklenené prepojenie na balkón a terasu francúzskym oknom dodáva bytu eleganciu, presvetlenie a priestrannosť.
V predzáhradke si nový majiteľ môže pestovať stromy, zeleninu, kvety, umiestniť altánok, na balkónoch si môže vytvoriť posedenie, odkladací priestor, skrášliť ich pestovaním kvetov a rastlín.

Novému majiteľovi bude byt odovzdaný dokončený, pripravený na zariadenie a zobytnenie, vybavený nasledovným štandardom:
plastové okná a balkónové dvere, vstupné dvere bezpečnostné, protipožiarne a zateplené, interiérové dvere na miestnostiach, dlažba na chodbe a v kuchynskej časti, v izbách plávajúca podlaha, na balkóne/ terase betónová dlažba, steny pokryté omietkou maľovanou na bielo, kúpeľne vybavené obkladmi, dlažbou a sanitou – umývadlo s batériou, vaňa/alebo sprchový kút s batériou, závesné WC, plynový kotol, zásuvky, zástrčky, vypínače, predpríprava rozvodov na telefón, internet a televíziu, v kuchyni otvor pre zaústenie digestora, rozvody vody a odpadu, ventilátor na WC a v kúpeľni, podlahové kúrenie. Štandardné vybavenie bytu je v cene bytu. Neobsahuje kuchynskú linku, spotrebiče a svietidlá.

Predpokladané mesačné náklady na bývanie: 110 €/ mesiac (elektrina, voda, plyn vrátane kúrenia, zálohové platby správcovi bytu).

Parkovanie pri bytovom dome, s možnosťou budúceho odkúpenia parkovacieho miesta.
Bytový dom je tehlový, dvojposchodový, s pavlačovým vstupom do bytov.
Areál bytových domov je ohradený, nepriechodný, poskytujúci pre svojich obyvateľov súkromie.

CENA: 112 990 €
1. etapa Rezervácia bytov

Bližšie informácie Vám radi poskytneme na tel.č. 0905 769 505.
www.goldenhouse.sk

Galéria: vizualizácia bytu

 


Ak by Vás zaujímali ďalšie informácie o nehnuteľnosti, alebo by ste si chceli dohodnúť obhliadku nehnuteľnosti, kontaktujte nás, prosím, na uvedenom telefónnom čísle alebo správou. Radi Vám odpovieme.


  Udelením súhlasu so spracovaním a uchovávaním osobných údajov udeľujete Prevádzkovateľovi: Mgr. Martina Krajčiová - Realitná kancelária GOLDEN HOUSE 2008
  v zmysle článku 6 a článku 7 Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe týchto údajov
  a zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov
  súhlas so spracovaním poskytnutých osobných údajov vo formulári za účelom kontaktovania Vás a spracovania Vašej požiadavky.

  Právny základ spracúvania osobných údajov je daný v zmysle čl. 6 ods. 1 písm. a) Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe týchto údajov. . Viac informácii.

  Vaše meno (povinné)

  Váš email (povinné)

  Vaše tel. číslo (povinné)

  Vaša správa